PLP PRO Pierwsza Liga

NexXTeaM - Zambrów - Polska (pokaż roster)

Adrian Gryko
GuMisiek
Białystok
Polska
Pawel Olisinski
Niko
Zambrow
Polska
Rafał Gosk
GOsek
Zambrów
Polska
Piotr Kasprzak
spuchły
Białystok
Polska
Marcin Ciborowski
Ciborek
Bystry
Polska
Maciej Borkowski
Maciuś
Białystok
Polska
Radosław Duchnowski
Zjawa
Zambrów
Polska
Jacek Mądrzak
monjack
Poznań
Polska
Paweł Janczewski
Janczes
Zambrów
Polska

R2 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Łukasz Dzierżyński
Felix
Mińsk Mazowiecki
Polska
Szymon Kuśmierczyk
Szymon
Warszawa
Polska
Łukasz Słojewski
Słoik2
Warszawa
Polska
Łukasz Koczerżuk
Żuku
Poznań
Polska
Bartek Botorek
Bartek
Mikołów
Polska
Szymon Doliński
Szymko
Warszawa
Polska
Krzysztof Jagła
Jagi
Warszawa
Polska
Bartosz Rybiński
Ryba
Kraków
Polska
Piotr Artemjew
Azim
Warszawa
Polska
Marcin Oblong
Marcin
Kolonowskie
Polska

Wikingowie - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Piotr Kielak
Pinio
Warszawa
Polska
Tomasz Pancerz
Pasterz
Zabrze
Polska
Bartłomiej Szkobel
Szkobo
Łódź
Polska
Grzesiek Pluta
Gee
Kraków
Polska
Rafał Podobiński
Szopa
Łódź
Polska
Tomek Rulak
Rulez
Warszawa
Polska
Adam Romanowski
Wróbel
Sulejówek
Polska
Maciej Bukowski
Bukson
Warszawa
Polska

R1 Warszawa - Warszawa - (pokaż roster)

PLP PRO Druga Liga

NHP - Poznań - Polska (pokaż roster)

Mikołaj Roszak
Rossi
Poznań
Polska
Faustyn Wisniewski
VW
Poznan
Polska
Piotr Antkowiak
Piciu
Poznań
Polska
Jacek Mądrzak
monjack
Poznań
Polska
Tomasz Struski
Tomala
Poznań
Polska
Jakub Smakulski
jakub
Poznań
Polska

Goodfellas - Trójmiasto - Polska (pokaż roster)

Michał Papaj
popeye
Gdańsk
Polska
Marcin Golas
Xenor
Gdynia
Polska
Mariusz Mrukowiecki
ZdErZaK
Sopot
Polska
Anna Maziarczyk
Agresorek
Rumia
Polska
Tomasz Stankiewicz
Stanley
Toruń
Polska
Paweł Szymaniak
Pablo
Gdynia
Polska
Artur Zabell
Nowy
Gdańsk
Polska
Maksymilian Golas
Ronir
Gdynia
Polska
Adam Grzywinski
MALUTKI
Torun
Polska
Jarosław Ściślewski
OJCIEC
TORUŃ
Polska

Repomen Otwock - Otwock - Polska (pokaż roster)

Rafał Wądołowski
Rafi
Otwock
Polska
Tomasz Słyk
SŁYKU T
Otwock
Polska
Igor Kresa
Kresiak
Warszawa
Polska
Radosław Motyl
MOTYL JR
Warszawa
Polska
Paweł Słyk
Słyku P
Otwock
Polska
Damian Chojnacki
Damian
Piaseczno
Polska
Michał Łopatniuk
WhataPata
Warszawa
Polska

PLP AMATOR

NexXTeam Kids - Zambrów - Polska (pokaż roster)

Maciej Borkowski
Maciuś
Białystok
Polska
Dawid Gudel
Gudel
BIAŁYSTOK
Polska
Paweł Janczewski
Janczes
Zambrów
Polska
Radosław Duchnowski
Zjawa
Zambrów
Polska
Robert Ciborowski
Robcyk
Zambów
Polska
Adrian Gryko
GuMisiek
Białystok
Polska
Jacek Mądrzak
monjack
Poznań
Polska
Mariusz Gwardiak
Maniek
zambrów
Polska

Sons Of Guns - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Łukasz Żaba
Szogun
Warszawa
Polska
Damian Piersa
Yakuza
Warszawa
Polska
Jakub Kowalczyk
Wąski
Konstancin-jeziorna
Polska
Michał Wiśniewski
Kudłaty
Warszawa
Polska
Artur Ostasiuk
Oscar
Warszaw
Polska
Kamil Matyszczak
Badyl
Grodzisk Mazowiecki
Polska
Wojtek Wojciechowski
Wojcio
Warszawa
Polska
Oliver Widmann
Oli
Warsaw
Poland
Mateusz Piasek
Matti18.sog
Warszawa
Polska
Mateusz Kamiński
MaKaM
Dziekanów Leśny
Polska

Wikingowie 2 - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Katarzyna Mazurowska
Ruda
Dębe Wielkie
Polska
Bartek Matejak
MATEJ
Sulejówek
Polska
Piotr Malinowski
Malin (malinowy)
Dębe Wielkie
Polska
Maciej Lenart
el
Czarny Dunajec
Polska
Mikołaj Mazurowski
Krasnal
Dębe Wielkie
Polska
Marek Karlsbad
Kalabar
Warszawa
Polska
Michał Kapias
Majkel
Warszawa
Polska
Grzegorz Sędkowski
Suriv
Piaseczno
Polska
Andrzej sędkowski
Piro
Warszawa
Polska
Maciej Bukowski
Bukson
Warszawa
Polska
Michał Konrad
Teclis
Marki
Polska
Monika Tomaszkiewicz
monia
Warszawa
Polska

VIntage Park - Zielona Góra - Polska (pokaż roster)

Piotr Binkowski
Słonik
ZIELONA GÓRA
Polska
Nika Binkowska


Kacper Zawadka
Anomaly
Zielona Góra
Polska
Tomasz Borusewicz
Borys
Wrocław
Polska
Grzegorz Żelek
Kelu
Świdnica
Polska
Krzysztof Baziak
Baziu
Zielona Góra
Polska
Andrzej Piróg
Wolf
Wrocław
Polska
Filip Klimont
Fifo
Wrocław
Polska

PLP3 PRO

HARNASIE PODHALE TEAM - Czarny Dunajec - Polska (pokaż roster)

Maciej Lenart
el
Czarny Dunajec
Polska
Patryk Mirocha
MAŁY
Skawinki
Polska
Wojciech Nitka
Nita
Zławieś Wlk.
Polska
Marcin Jaros
FRETKA
Brzezinka
Polska
Adam Grzywinski
MALUTKI
Torun
Polska
Jarosław Ściślewski
OJCIEC
TORUŃ
Polska
Michał Papaj
popeye
Gdańsk
Polska
Karol Nikoniuk
Gnz
Siedlce
Polska
Tomasz Stankiewicz
Stanley
Toruń
Polska
Anna Maziarczyk
Agresorek
Rumia
Polska
Paweł Wróblewski
Wróbel
Toruń
Polska

FENIKS - Toruń - Polska (pokaż roster)

Jarosław Ściślewski
OJCIEC
TORUŃ
Polska
Adam Grzywinski
MALUTKI
Torun
Polska
Tomasz Stankiewicz
Stanley
Toruń
Polska

PLP3 AMATOR

FRIKI - Grodzisk Mazowiecki - Polska (pokaż roster)

Marcin Kaczmarski
Dziubek
Grodzisk Mazowiecki
Polska
Jacek Kaczmarski
Kaczmar
Grodzisk Mazowiecki
Polska
Patryk Barański
HERKI
Sulejówek
Polska
Darek Romatowski
Darek
Grodzisk Mazowiecki
Polska
Patryk Bielawski
JUBY
Grodzisk Mazowiecki
Polska
Tomasz Franczak
Góral
Chobot
Polska

Bunker Elite - Krasiejów - Polska (pokaż roster)

Krzysztof Worwąg
WoRoX
Krasiejów
Polska
Michał Szuba
Szubik
Krasiejów
Polska
Paweł
Mario
Ozimek
Polska
Szymon
Szymi
Opole
Polska
Jarosław Kiedrowski
Kiedro
Dobrodzien
Polska

VIntage Park 3man - Zielona Góra - Polska (pokaż roster)

Piotr Binkowski
Słonik
ZIELONA GÓRA
Polska
Nika Binkowska


Kacper Zawadka
Anomaly
Zielona Góra
Polska
Tomasz Borusewicz
Borys
Wrocław
Polska
Grzegorz Żelek
Kelu
Świdnica
Polska
Krzysztof Baziak
Baziu
Zielona Góra
Polska
Filip Klimont
Fifo
Wrocław
Polska
polska liga paintballowa